Nie próżnujemy

Mogłoby się wydawać, że się lenię – notek na blogu nie ma, raz na tydzień jest materiał na youtube…

Nic bardziej mylnego – pracuję ciężko nad nowymi rzeczami i część ich zdradzę, część jednak zachowam jako niespodziankę. Oczywiście, co już wiadomo, eksploruję rzeczywistość wirtualną i jej możliwości. I to jest ten moment, w którym przerwę, nie chcąc psuć niespodzianki.

Zapisałem się ostatnio na egzamin MS-700, tym niemniej zastanawiam się nad zmianą – jest jeszcze trochę czasu, stąd też zastanawiam się, czy nie zmienić go na DP-100 (Designing and Implementing a Data Science Solution on Azure) lub DA-100 – Analyzing Data with Microsoft Power BI). I tak pierwszy z nich jest mi najbliższy, jeśli chciałbym na szybko pracę zmienić. Drugi doskonale pasuje do certyfikacji Azure AI Engineer Associate, którą już mam, a trzeci przydałby mi się teraz w pracy. Postanowiłem tym samym zrobić coś, czego jeszcze nie robiłem – spróbuję sobie kilka modułów z DP-100, żeby zobaczyć czy będzie mi potrzebne dużo programowania w Python lub C#. Jeśli uda się to w miarę logicznie zrobić, zdecyduję się na to rozwiązanie, z czym wiąże się inna niespodzianka. Właściwie pomysł.

Nagrywam też kolejne materiały na Youtube – zdradzę dwa następne: będzie plan do MS-700 (który już przygotowałem wstępnie) oraz wyjaśnienie egzaminów które już zdałem – rozmawiałem z przyjacielem i okazało się, że takich właśnie informacji chciał – stąd pozwolę sobie to powtórzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.