Wracamy do nauki:)
Postanowiłem Wam pokazać, skąd biorę swoje pomysły, kursy, wejściówki na egzaminy. Oczywiście, gdybym próbował zmieścić tu wszystko, czego używam – zanudziłbym Was na śmierć listą, stąd pozwalam sobie pokazać tylko to, co najważniejsze i tak też wystąpią:
- Serwis ze szkoleniami Udemy wraz z listą kursów, które posiadałem na dzień nagrania (już jest wyższa);
- Serwis dla fanów internetowych (i nie tylko) okazji Pepper.pl;
- Forum, a właściwie zbiór forów internetowych Reddit oraz grupa, z której nie korzystam, z powodu punktu 1;
- wydarzenia organizowane przez Microsoft, na których można zdobyć darmowe vouchery na egzaminy (Microsoft Virtual Training Days);
- EITCA – jedna z inicjatyw, których jest na pewno więcej w sieci, a którą niedawno poznałem.
Materiał znajdziecie na moim kanale, pod tym adresem. Zapraszam do oglądania.
Przy okazji pragnę przeprosić za zamieszanie z ostatnim filmikiem, gdyż przez niedopatrzenie udostępniłem Wam link do poprzedniego materiału, gdzie otwieraliśmy z Adasiem Oculus Quest 2.
Prawidłowy link do Rozrywek UltraSamouka znajduje się tutaj.
One thought on “Łowca .Okazji”